7/24 GÜLER YÜZLÜ UZMAN EKİBİMİZLE
İSTANBULUN TÜM SEMTLERİNE SABİT FİYAT GARANTİSİ İLE HİZMETİNİZDEYİZ

featured project

Catering İlaçlama

Catering ve yemekhane türü alanlar, sağlık açısından çok daha büyük önem taşıyor çünkü insanların tükettiği gıdalar buralarda hazırlanıyor ve buralarda sunumu yapılıyor. Catering ilaçlama hizmeti sunan firmamız bu konuda fazlasıyla hassas davranıyor ve kokusuz ilaçlama hizmeti ile birlikte fark yaratıyor. Sahip olduğumuz teknolojik ürünler sayesinde bu işlemi daha hızlı hale getirmiş durumdayız ve beklentilerinize çok daha hızlı şekilde yanıt veriyoruz. Çözer ilaçlama firması olarak sektöre uzun yıllarını vermiş personel kadrosu ile birlikte hareket ediyoruz ve gerçekten bu işi iyi yapan isimleri tercih ediyoruz.

Talepleriniz ve fikirleriniz bizim için önemli bu yüzden eleştirilerinizi de dilediğiniz an yetkili isimlerimize iletebilirsiniz. Catering gibi alanların düzenli olarak ilaçlanmasında fayda var çünkü bu tür alanlar çok daha çabuk zarar görebiliyor ve daha da önemlisi zararlı organizmaların barınması için uygun bir ortama sahip! İnsanların sağlığını ve çalışanlarınızın sağlığını düşünüyorsanız eğer firmamızdan bu konuda yardım alabilirsiniz. İlaçlama çalışmaları sonrası günlerce bu alanlara giremezsiniz gibi bir durum söz konusu değil! Aynı gün çalışmalar sonra eriyor ve sizler de çalışma alanlarınızı kullanmaya devam ediyorsunuz. Teknolojinin desteğini de arkasına alan firmamız bu işi en iyi yapan firmalar arasında yer alıyor ve en uygun rakamlar ile birlikte maddi anlamda da sizleri yormuyor. Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızı dilediğiniz an kullanabilirsiniz.


featured project

İmalathane İlaçlama

Çalışma alanlarınızın daha steril bir ortam haline gelmesini istiyorsanız eğer sizler de harekete geçebilir ve İmalathane ilaçlama hizmetlerimizden en kısa sürede faydalanabilirsiniz. Zararlı organizmaların ele geçirdiği bu tür alanlar sizlerin de sağlığını etkiliyor ve emin olun bir süre sonra yaptığınız çalışmalarda da kendini gösteriyor. Daha sağlıklı bir ortamda çalışmak sizlerin de hakkı ve Çözer ilaçlama olarak tüm zararlı organizmalardan sizleri kurtarıyoruz. Bunu en kısa sürede ve en uygun rakamlar eşliğinde yaptığımızı da belirtmek isteriz. İmalathaneleriniz artık çok daha sağlıklı ve üreteceğiniz ürünler de çok daha sağlıklı bir hal alacaktır.

Sektöre uzun yılarlını vermiş olan simler ile birlikte yolumuza devam ediyor ve işimizi de profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Çözer ilaçlama hakkında sizler de bilgi almak ve firmamızı daha yakından tanımak isterseniz eğer harekete geçebilir ve sorularınızı da iletebilirsiniz. Kalabalık bir personel kadrosu ile yola devam ediyor ve taleplerinize daha hızlı yanıtlar veriyoruz. Kullandığımız ilaçlar kesinlikle kimyasal madde içermiyor ve sağlığınıza herhangi bir şekilde olumsuz etkide bulunmuyor. Size en iyisini sunmak ve daha profesyonel bir çalışma ile beklentilerinize yanıt vermek adına teknolojik ürünleri de kullanıyoruz ve bu sayede zamanı da lehinize çeviriyoruz. Çözer olarak bu sektörün nabzını tutmaya devam ediyor ve imalathanelerinizi ilk günkü temiz hali ile sizlere teslim ediyoruz.


featured project

Ofis İlaçlama

İnsanlar gün içerisinde evde ya da iş yerinde vakit geçiriyor ve bu tür alanların kısa sürede kirlenmesi ya da zararlı organizmaları bünyesinde barındırması da gayet normal bir durum. Özellikle ofisleriniz bu aşamada bir adım daha öne çıkıyor ve düzenli olarak ilaçlanması gerekiyor. Ofis ilaçlama hizmeti sunan Çözer ilaçlama firmasını tercih ederek sizler de doğru bir karar verebilir ve bu alanlarda var olan zararlı organizmaları da ortadan kaldırabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemli ve yaptığımız işin sonunda sizleri de mutlu görmek adına elimizden gelenin en iyisini sunuyoruz. Bunun yanı sıra uygun rakamlarımız ile birlikte maddi anlamda da yanınızda yer alıyoruz.

Çözer ilaçlama firması, ofis ilaçlama hizmetlerinde bu sektörün bir numarası olarak listelerdeki yerini almış durumda! Teknolojik ürünler sayesinde ilaçlama çalışmalarını daha hızlı ve daha sorunsuz bir şekilde tamamlıyor. Firma olarak bu işi iyi yapıyor ve siz değerli dostlarımız ile bir an önce tanışmak istiyoruz.

Firma hakkında bilgi almak ve en azından merak ettiklerinizin yanıtlarına ulaşmak adına web sitemizden ya da yetkili isimlerimizden yardım alabilirsiniz. Ofis ilaçlama ile birlikte çok sayıda farklı hizmet de sunan firmamız, en uygun fiyat garantisi ile aynı gün çalışmalarını tamamlıyor ve beklentilerinize de daha net bir şekilde yanıt vererek yüzlerinizi güldürmeyi başarıyor.


featured project

Fırın İlaçlama

Ekmek ve pasta gibi gıda ürünlerinin üretiminin yapıldığı fırınlar, çok sayıda çalışanı da misafir eden çalışma alanlarından bir tanesidir. Gıda ürünlerinin yer aldığı bu alanlarda temizliğin çok daha kusursuz ve çok daha dikkatli bir şekilde yapılması gerekiyor ve amatörce bir temizlik çalışması ne yazık ki sağlıklı bir ortamı sizlere sunmuyor. Profesyonel ilaçlama hizmeti sunan firmamızdan konu ile ilgili bilgi ve yardım alabilirsiniz ve dilediğiniz an taleplerinizi iletebilirsiniz. Çözer ilaçlama olarak bu konudaki tecrübelerimizi sizinle paylaşıyor ve en iyisini sunuyoruz.

Haşerelerin yoğun olarak bulunduğu ve yaşam alanı olarak kullandığı fırınlar, gıda sektörünün en önemli merkezlerinden bir tanesidir ve bu yüzden düzenli olarak ilaçlanması da şarttır. Biz bu konuda kendimize güveniyor ve en iyisini sunuyoruz. Dilediğiniz an taleplerinizi ileterek sizler de yanı gün içerisinde ilaçlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Fırın ilaçlama hizmetleri ile birlikte farklı yaşam ve çalışma alanları için de ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

Bu konuda kendine güvenen ekibimiz ile birlikte sektöre damga vurmayı başarıyor ve en uygun rakamlar ile birlikte müşteri memnuniyetini de daha üst seviyelere taşıyoruz. Sorunsuz bir ilaçlama hizmeti almak isterseniz eğer aktif olarak çalışmalarına devam eden çağrı merkezi ekibimize ulaşabilir ve adres bilgileri ile birlikte randevularınızı oluşturabilirsiniz. Çözer ilaçlama hafta sonu da hızz kesmeden çalışmalarına devam ediyor ve hizmet sunuyor.


featured project

İşyeri İlaçlama

Çözer ilaçlama olarak sunduğumuz hizmetler arasında işyeri ilaçlama hizmeti de yer alıyor ve çok fazla talep gördüğünü belirtmek isteriz. İnsanlar çalışma alanlarının daha sağlıklı ve daha özel olmasını tercih ediyor ve bizler de bu konuda onlara yardımcı oluyoruz. Herhangi bir kimyasal ürünün kullanılmadığı ve özel olarak hazırlanan ilaçlar ile birlikte yapılan çalışmalar sayesinde iş yeriniz daha kusursuz bir hal alacaktır. Bu tür alanlara çok sayıda insan ayak basıyor ve haliyle kısa sürede çok sayıda zararlı organizma için de bir yaşam alanı oluşuyor. Sağlığınızı etkileyecek olan bu organizmalardan kurtulmak ve işyeriniz ile birlikte sağlığınızı da korumak adına sizler de ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Teknolojinin desteğini de en iyi şekilde kullanan firmamız, ilaçlama çalışmalarını çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor ve zamanınızı çalmıyoruz. Çözer ilaçlama iş yerlerinizi daha kusursuz bir hale getirmek adına gereken her şeyi yapıyor ve kalabalık personel grubumuz ile birlikte bunu aynı gün gerçekleştiriyoruz. Çalışma arkadaşlarımız bu işi gerçekten iyi yapan ve bu işe değer veren isimlerden oluşuyor ve sektörün önde gelen isimlerini de bu kadroya dahil etmeye devam ediyoruz. İlaçlama sektöründe bir araştırma yaparsanız eğer firma olarak hangi konumda olduğumuzu sizler de daha net bir şekilde göreceksiniz. Beklentilerinize yanıt verecek olan ilaçlama çalışmalarımız için iletişime geçebilirsiniz.


featured project

Bodrum ve Bahçe İlaçlama

Çözer ilaçlama firması olarak bodrum ve bahçelerinizi daha steril hale getirmek adına uzun süredir bu sektörde hizmet veriyoruz. Kullandığımız ilaçlama malzemeleri kesinlikle çevreye zarar vermeyen ve sağlığınızı olumsuz bir şekilde etkilemeyecek olan özel ilaçlardır ve yaşam alanlarınızı terk etmenize de neden olmayacaktır. Gün içerisinde kalabalık bir ekip ile birlikte yaşam alanlarınızı ziyaret ediyor ve gerekli ilaçlama işlemini de en kısa sürede tamamlıyoruz. Bodrum ve bahçeler çok sayıda zararlı canlıyı da bünyesinde barındırabiliyor ve ziyaretleriniz ile birlikte sağlıksız bir ortama adım atmış oluyorsunuz. Sahip olduğunuz en değerli şey sağlık ve bunu korumak adına sizler de firmamızdan yardım alabilirsiniz.

İlaçlama çalışmalarımızda ilkel yöntemleri geride bırakmış durumdayız ve daha da önemlisi insan gücüne olan ihtiyacımızı biraz daha azalttık ve bu sayede teknolojiyi bir adım daha öne taşıdık. İlaçlama makinelerimiz ile birlikte kısa sürede çalışmalarımız tamamlanıyor ve bodrum ve bahçeleriniz kusursuz bir hal alıyor. Çözer güvencesi ile sizlere sunulan ilaçlama hizmetleri uygun rakamlar ile karşınıza çıkıyor. Dilerseniz düzenli olarak firmamızdan hizmet alabilir ve sahip olduğunuz yaşam alanlarınızı daha sağlıklı hale getirebilirsiniz. An itibarıyla çok sayıda müşterimiz düzenli olarak ilaçlama hizmeti alıyor ve sizler de onların arasında yer alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve ilaçlama ürünlerimiz ile birlikte en iyisini sizlere sunuyor ve beklentilerinize yanıt vermeye özen gösteriyoruz.


featured project

Cafe ve Restorant İlaçlama

Cafe ve restoran gibi işletmeler gün içerisinde kalabalık insan gruplarının ziyaret ettiği alanlardır ve bu alanların daha steril olması da şart! Bu konuda amatörce bir müdahalede bulunmak yerine sizler de işi profesyonellere devredebilir ve düzenli ilaçlama hizmeti ile birlikte bu alanları koruma altına alabilirsiniz. Çözer ilaçlama olarak bu konuda sizlere üst düzey bir hizmet sunuyor ve bunu da en uygun rakamlar eşliğinde yapıyoruz. İnsanlara çok daha sağlıklı ve çok daha temiz bir alan sunmak isterseniz eğer sizler de ilaçlama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sektörde çok sayıda firma var ancak kullandıkları makineler ve ilaçlar gerçekten etkili değil ve oldukça zayıf! Verdiğiniz paranın karşılığını en iyi şekilde almak isterseniz eğer sizle de Çözer ilaçlama firması ile irtibata geçebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. İşletmelerinizin ne kadar değerli olduğunun farkındayız ve ilaçlama hizmeti sunarken bu detayı da göz önünde bulunduruyoruz. Çalışmalarınızı aksatmanızı istemiyoruz bu yüzden kokusuz ilaçlar kullanıyor ve zamanınızı hiçbir şekilde çalmıyoruz. Biz alandayken sizler de yerinizi alabilirsiniz çünkü sağlığınızı etkileyecek zararlı maddeler değildir ve hiçbir şekilde koku yapmayan ilaçlardır. Denetim altında olan firmamız, kaliteyi en üst seviyelere taşımak adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor ve her geçen gün sektörün en iyileri arasındaki yerini de güçlendiriyor. Bilgi almak için sizler de iletişime geçebilirsiniz.


featured project

Cami İlaçlama

İnsanlar için cami oldukça ciddi ve özel bir ibadet alanıdır. Camileri temiz tutmak bizlerin en önemli vazifesidir. Camiler toplu şekilde en sık kullanılan mekanlardan birisidir. Bu gibi ortamlarda karasinek, bit, hamam böceği, pire, sivrisinek ve kalorifer böceği gibi canlıların yaşaması mümkün olacağı için camilerde de mutlaka ilaçlama çalışması yapılması gerekir.

Cami ilaçlama çalışmaları uzman kişiler ve profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. Toplu şekilde kullanılan mekanlardan biri olduğu için cami ilaçlama çalışmasında etkili ilaçların tercih edilmesi ve dozunun sağlık koşullarına uygun dozda ayarlanması gerekir. Camilerin büyüklüğüne ve haşerenin cinsine göre ilaçlama yöntemi kullanılmaktadır. Kısa zamanda harcayacağınız az para ile camilerdeki haşerelerden Çözer ilaçlama sayesinde kurtulabilirsiniz. Camilerde hijyeni ve ilaçlamayı sağlamak oldukça önemlidir. İnsanlar ibadet ederken oturdukları yere davetsiz misafirler musallat olabilir. Bu davetsiz misafirler sinek, böcek ve kemirgenler olduğu için insan sağlığını tehlikeye sokabilmektedir. İnsanlara kolayca hastalık bulaşmasına neden olan haşerelerden kurtulmak için camilerin periyodik olarak ilaçlanması gerekir. Cami ilaçlama çalışmasında mutlaka profesyonel bir çalışma gerçekleştirilmesi gerekir. İlaçlama yapan firmanın sertifikasını ve ruhsatını almış olması gerekir. Cami ilaçlama çalışmasında Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ilaçlar kullanılmalıdır.

Çözer ilaçlama firması olarak camilere uygun ilaçlama yöntemini yaparak insanların daha sağlıklı bir ortamda ibadet etmelerine yardımcı oluruz. Kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı ilaçlama hizmetimizden faydalanmak için hemen arayabilirsiniz.


featured project

Gemi İlaçlama

Ev, işyerleri, mağazalar, ofisler ve depolar gibi yerlerin haşere ilaçlaması yapıldığı gibi yat, tekne ve gemi gibi deniz araçlarının da ilaçlaması yapılmaktadır. Yeni yapılan yatların müşteriye teslim edilmeden önce mutlaka ilaçlatılması gerekir. Bu sayede oluşabilecek haşerelerin önüne geçilir.

Ahşap teknelerde tahtabiti ve tahtakurusu gibi sorunlar ortaya çıkabileceği için ilaçlama yapılmasına dikkat edilmesi gerekir. Uzun yol gemileri yani seyahat gemileri yatların aksine düzenli olarak ilaçlanmalıdır. Çünkü bu gemiler neredeyse bir mahalle büyüklüğündedir ve içerisinde binlerce insanı barındırır. Gemilerde bulunan insanlar, yiyecek ve içecekler, depo gibi alanların olması gemilerin ilaçlanma ihtiyacını arttırmaktadır. Deniz üzerinde giden bir taşıta nereden böcek gelir, diye düşündüğünüzde gemiye binen yolcuları unutmamanız gerekir. Gıdaların üzerinde, yolcuların çanta ya da valizlerinde saklanan bu davetsiz misafirler gemiye taşınarak gemi içerisinde çok kolay bir şekilde üreyebilmektedir. Bu yüzden gemilerin seyahate çıkmadan önce mutlaka profesyonel bir çalışma ile ilaçlanması gerekir.

Gemi ve benzeri deniz taşıtlarında yapılan ilaçlama işlemlerinin tamamı kokusuzdur. Aynı zamanda yapılan ilaçlama işlemi sonrasında herhangi bir yerde iz oluşmaz. Yapılan ilaçlama kesinlikle yolcuları rahatsız etmez ve kalıcılığı uzun süre olur. Geminiz hangi limanda ise ekonomik, sağlığa uygun ve etkin çözüm sunan Çözer ilaçlama firması o adrese gelip ilaçlamanızı yapacaktır. Huzurlu ve sağlıklı bir deniz yolculuğu için ilaçlama yapmayı ihmal etmeyiniz.


featured project

Hastane İlaçlama

Hastaneler, insan hayatının devamlılığı açısından odak noktası haline gelen en önemli ortamlardan biridir. Sağlıkla ilgili tüm sorunlarınızın çözümü için başvurduğunuz hastanede, sizin tedavinize uygun bir ortamın sağlanması gerekir.

Hastanelerde sadece sağlık sorunu yaşayan insanlar yoktur. Aynı zamanda haşere türleri de hastane ortamlarında bulunmaktadır. Bu gibi çevrelere girme konusunda haşereler oldukça başarılıdır ve kendilerine en uygun buldukları yere hemen yerleşirler. Hastanelerin devamlı havalandırılması ve kapılarının her an açılıp kapanması gibi durumlar buraya haşere girişinin çok daha kolay bir hale gelmesini sağlar. Hastanelerde en çok insanlara zarar veren kemirgen farelere veya böceklere rastlanmaktadır. Bu davetsiz misafirler genelde yemekhanelerde ortaya çıkar. Gıda ihtiyacını karşılamak için bölgeye gelen haşereler buraya yerleşir.

Zaman içerisinde buraya yerleşen haşereler üremeye başlar ve çok kısa bir sürede her alanı istila ederler. İlk olarak unutulmaması gereken bir konu var. Hastane ortamında sürekli sağlığı iyileştirme faaliyetleri devam ettirmelidir. Bu demek oluyor ki, ilaçlama sırasında hastane ortamının içerisini boşaltmak mümkün değildir. Bu durumu göz önünde bulundurduğumuz için hastane ilaçlama çalışmalarımızı kokusuz özelliği taşıyan sıvı ilaçlamalar ile yapmaktayız.

Sıvı ve kokusuz olan ilaçların kullanıldığı ortamların terk edilmesine gerek kalmayacaktır. Aynı zamanda hastane ilaçlama çalışmasında tercih ettiğimiz ilaçların hiçbir şekilde sağlığınız için bir yan etkisi bulunmamaktadır. Haşereleri uzaklaştırma konusunda başarılı olan firmamızı hemen arayabilirsiniz.


featured project

Okul İlaçlama

Dünyanın küçük ve masum kalpleri okullarda atar. Okullarda ülkenin ve dünyanın geleceği yetişir. Bu kadar önemli bir mekanda eğitimin aksamadan devam etmesi gerekmektedir. Eğitimin aksamaması için ise çocukların her zaman dersi ile ilgilenmesi ve bu ilginin korunması amacıyla sağlıklı bir ortam oluşturulması gerekir.

Maalesef ki okul içerisinde haşere grubuna ait canlılar görüldüğü zaman sağlıklı ve huzurlu bir eğitim alanı sağlanamaz. Haşere istilasının bulunduğu bir okulda sağlık sorunları da kendini göstermeye başlar. Bu durum eğitim hayatında büyük aksaklıklara neden olur. Okul ilaçlama çalışmalarını yapan Çözer ilaçlama firması olarak yaşanabilecek bu aksaklıkların önüne geçmek için titizlikle çalışıyoruz. Eğitim ortamı olan okullarda her zaman hijyen koşulların ve sağlık standartlarının en üst seviyede tutulması gerekir.

Ne yazık ki haşerelerin boy gösterdiği bir ortamda sağlık standartlarından söz etmek mümkün değildir. Sağlıklı ortamın oluşturulması ve eğitimin aksamaması için okullarda düzenli olarak ilaçlama çalışması yapılmalıdır. Çocuklarımızın olduğu alanların mutlaka işini bilen kişiler tarafından profesyonel bir çalışma ile ilaçlanması gerekir. İlaçlama kadromuz sadece okullarda değil, diğer kurumlarda da etkin bir şekilde ilaçlama yapmakta ve çözümler üretmektedir. Uzman ilaçlama eğitimi alan kadromuz ile okullarda bulunan haşere istilasına kapsamlı bir müdahale yapmaktayız.

Okula gelerek haşere analizinde bulunuyor ve en uygun çözüm yöntemini sunarak okulunuzda etkili ilaçlama uygulaması yapıyoruz. Sorunlarınızı ortadan kaldıran bir firma olarak ayrıcalıklarınızı keşfetmenizi öneriyoruz.


featured project

Apartman İlaçlama

Kendinizi huzurlu, güvende ve rahat hissettiğiniz evinizde sizin keyfinizi kaçıran en büyük problemlerden biri kuşkusuz ki apartmanda dolaşan sevimsiz haşerelerdir. Ortak kullanım alanları olan sitelerde yaşanan en büyük sorunlardan biri apartmanda oluşabilecek haşere popülasyonudur.

Hele ki bu haşerelerin tek bir apartmanda değil de, etrafındaki diğer apartmanlara yayılması çok daha büyük bir sorun teşkil eder. Haşereler apartman gibi ortamlarda çok kolay bir şekilde besin bulabilir ve sıcak bir ortam olduğu için çok çabuk üreyerek hızlı bir şekilde yayılabilir. İnsanlar farkında olmadan dış ortamdan evlerine çok basit bir şekilde haşere taşımaktadır. Apartman ilaçlaması yaparken yalnızca haşere sorununun olduğu daire ilaçlamak etkili bir çözüm için yeterli olmayacaktır.

Neden mi? Çünkü apartmanda oluşan haşere popülasyonu tek bir dairenin ilaçlanması ile çevredeki diğer dairelere ve apartmanlara sıçramasına sebep olacaktır. Bu nedenden dolayı her dairenin mutlaka ilaçlanması gerekir. Özellikle site içinde yer alan apartmanlarda böyle bir sorun ile karşı karşıya kalındıysa ortak kullanım alanı olan bahçe, otopark ve park alanlarının da tehlikeli haşerelerden arındırılması için ilaçlama çalışması yapılmalıdır. Yalnızca salyangozların bile oluşturduğu görüntü sizin refahınızı ve huzurunuzu kaçırmaya yetecektir.

Özellikle ortak alanlarda bulunan sivrisinek ve karasinek haşerelerinin dairelere yayılmasını önlemek amacıyla bu alanların kontrol altında tutularak düzenli bir şekilde ilaçlanması gerekir. Apartman ilaçlama hizmetimizden faydalanmak için hemen arayabilirsiniz.


featured project

Bina İlaçlama

Fare İlaçlama, Çözer ilaçlama ve haşere kontrol merkezi olarak fare, hamam böceği, bit, pire, örümcek, akrep, yılan, kene, sinek, sivrisinek gibi kemirgen ve böcek türleri ile mücadelenizde uzman çözümler sunarız.

Kurumsal ya da özel olarak kullanılan binaların sizin dışınızda ev sahipliğini yapan bir özelliği vardır. Yaşadığınız ya da çalıştığınız binalarda yalnızca siz değil, sizinle birlikte davetsiz misafirlerde dolaşmaktadır.

Bina gibi yapılarda haşerelerin görülmesi çok sık rastlanan bir durumdur. Sürekli dışarı ile temas halinde olan binalarda hem kapıdan hem de pencereden haşere ve kemirgenlerin girme olasılığı oldukça yüksektir. Haşere ve kemirgenler tarafından en çok tercih edilen mekanlardan biri olan binaların mutlaka düzeli periyotlar halinde ilaçlanması gerekir. Özellikle ortak kullanım alanı olan binalarda haşere ve kemirgenlerin taşıdığı hastalıkların insandan insana bulaşma olasılığı çok daha yüksektir.

Haşereler sıcak ortamı çok severler ve bu ortamlarda çok daha hızlı ürerler. Hızlı üredikleri için tüm binayı çok kısa bir sürede ele geçiren haşereler zamanla bina içerisinde bulunan diğer canlıların hayatını tehlikeye sokacaktır. Bu gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmamak adına Çözer ilaçlama hizmetini 7 gün 24 saat arayabilir, destek isteyebilirsiniz. Ön keşif yaparak haşere türüne karar verip ona uygun bir ilaçlama yöntemi ile çalışan bir firma olarak eğitimli kadromuz ile profesyonel bir ilaçlama hizmeti sunmayı başarıyoruz.

Bina ilaçlama hizmetinde kullandığımız tüm malzemeler Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. İnsan sağlığını tehdit etmeyen, fakat haşere ve kemirgenlerin korkulu rüyası olan ilaçlama hizmetimizden biran önce faydalanmalısınız. Kaliteli ve güvenli bir yaşam alanı için ilaçlama yapmayı ihmal etmeyin.


featured project

Villa İlaçlama

Villalarda böcek, haşere ve kemirgen kontrolü diğer yapılara göre farklılıklar göstermektedir. Çoğu villada bahçe, yeşillik alan, depo, ısıtma odası gibi açık alan mevcuttur. Bu açık alanlar böcekler, haşereler ve kemirgenlerin yuvalanması ve yaşamlarını sürdürmeleri için uygun yerlerdir.

Bu tür canlılar daha çok insan artıkları üzerinden ve evcil hayvanlar bina içine girmeleri kaçınılmazdır. Halk sağlığı ilgilendiren bu konuda bilindiği gibi haşere ve kemirgenler birçok mikrop taşıdıkları için insan sağlığını tehdit etmektedirler.

Villa ilaçlamaları bu nedenler göz önünde bulundurulduğunda daha dikkatli bir çalışma gerektirir. Genel olarak bilinçsiz ilaçlama sonucunda evde veya villa bahçesinde yaşayan evcil hayvanlarda zarar görebilmektedir. Çözer İlaçlama olarak keşif sonrası ilaçlamada villanızda huzur içerisinde oturmaya devam edebilirsiniz.

Villalarda haşere kontrolü diğer yapılara göre daha güçtür. Çünkü çoğu villada bahçe, yeşillik alan gibi açık alan mevcuttur. Bu açık alanlar haşerelerin yuvalanması ve yaşamlarını sürdürmeleri için uygun yerlerdir. Bu tür haşereler daha çok insan artıkları ile beslendikleri için bina içine girmeleri kaçınılmazdır. Bilindiği gibi haşere ve kemirgenler birçok mikrop taşıdıkları için insan sağlığını tehdit etmektedirler.

Villa ilaçlamaları bu nedenler göz önünde bulundurularak daha dikkatli bir çalışma gerektirir. Profesyonel olmayan, tamamen ezbere dayalı ve yetkisiz kişiler tarafından yapılan ilaçlamalar sorununu çözmek yerine daha da içinden çıkılmaz bir hale sokabilir. Çözer ilaçlama şirketi olarak villa ilaçlamalarında yaptığımız keşif sonucu soruna veya haşere uygun özel yöntemler ve ilaçlar kullanarak sorununuza kesin çözüm sunuyoruz.


featured project

Site ilaçlama

Site ilaçlama periyodik planlı olarak ve eğitimli uzmanlar tarafından yapılması gereken halk sağlığını yakından ilgilendiren önemli bir konudur. Bina ve site ilaçlaması konusu geniş alan ilaçlama kapsamına girmektedir, bu geniş alan ilaçlama konusu ciddi bir mühendislik bilgisi gerektirmektedir. Biyosidal konusunda uzman biyologlarımız tarafından tespit edilen miktarlarda ve tespit edilmiş alanlara belirli aralıklarla ilaçlama yapılması böcek, haşere ve kemirgenleri toplu yaşam alanlarından uzak tutmaya yetecektir.

Bina ve site ilaçlaması uzmanlarımız tarafından keşif yapılır ve keşif sonrası en uygun ilaçlama ürünleri kullanılarak minimum maliyetler çıkarılmaktadır. Bina ve sitelerde bir çok böcek, haşere ve kemirgen tür bulunmaktadır; hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, keneler, pireler, tahtakurusu, fareler, uçan böcek türlerinden sivri sinek ve kara sinekler genel olarak çok sıklıkla görülmektedir bu hayvanlar kendilerine yaşam alanları kurmaktadırlar. Bina içerisinde Bodrumlarda, çatılarda, merdiven boşlukları ve havalandırmalar en çok ortaya çıktıkları ve üredikleri yerlerdir. Bu tür halk sağlığına zarar verebilecek canlıların ev ortamlarına ve ortak yaşam alanlarına yayılması çok kolaydır. Çözer İlaçlama olarak toplu yaşam alanlarındaki hijyeni sağlıyoruz.

Toplu yaşanılan alanlarda bilinçsiz olarak ilaçlama yapılması sonucu bir çok kaza yaşanabilmektedir. Yanlış yere yapılan ilaçlamalar sonucunda toplu veya bireysel zehirlenmeler veya yanlış ilaç kullanımına dayalı olarak böcek artışı, kontrolsüz ilaçlama sonucunda evcil hayvanların zarar görmesi gibi bir çok sorun yaşanabilmektedir.

Toplu yaşam alanları ilaçlama konusunda bizden lütfen destek alınız. Sağlığınız bizim için önemlidir. Bina ve sitelerin ilaçlanmasında öncelikle teknisyenlerimiz tarafından keşif yapılmaktadır. Bu keşif sayesinde ilaçlama işleminden alınacak verim en üst seviyeye çıkartılır. Çünkü bu tür geniş alanların ilaçlaması ciddi bir mühendislik bilgiside gerekmektedir. Bina veya sitede görülen haşereler veya kemirgen için iyi bir gözlem ve tetkik yapılmalıdır. Profesyonel olarak yapılmayan site ilaçlama ve bina ilaçlama sorunlarınız neticesinde maalesef sorun daha da kronikleşmekte ve maliyetler artmaktadır.

Bina ve sitelerde hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, pireler, tahtakurusuları, fareler, sıçanlar çok sıklıkla görülmekte bu hayvanlar kendilerine yaşam alanları kurmaktadırlar. Bodrumlarda, çatılarda, merdiven boşlukları ve havalandırmalar en çok ortaya çıktıkları ve üredikleri yerlerdir. Doğal olarak bu canlıların bina ve sitedeki bu ortamlardan dairelerin içerisine girmeleri çok kolay olabilmektedir. Bu yüzden apartman ve sitelerinize periyodik ilaçlama yaptırmanızı öneririz. Ayrıca site içerisindeki konutların ihtiyacına, sağlığınıza ve çevrenize uygun ilaçların belirlenmesi ve doğru ekipmanların kullanılması hayati önem taşımaktadır. Çare İlaçlama olarak bine ve site ilaçlama konularında sizlerin günlük yaşantısına rahatsızlık vermeden, garanti hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktayız.


featured project

Fabrika İlaçlama

Fabrika ilaçlama sertifikalı uzmanlarca yapılması gereken bir iş alanıdır. Amatör ilaçlama her zaman sağlık sorunları oluşturabileceğini unutmamak gerekmetedir.

Çözer ilaçlama olarak üretim alanlarınızın sağlıklı hijyenik olabilebilmesi için periyodik olarak üretim alanları ilaçlaması yapmaktayız. Fabrika içerisinde genel olarak böcek ve haşerelerin yuvalanabileceği bir çok alan bulunur, bu alanları sistemli olarak sürekli kontrol etmek gerekmetedir.

Böcek, haşere ve kemirgen türleri insanların zaman yaşam alanlarında görülebilen sıkça olarak yaşayan canlılardır. Fabrika gibi üretim yapılan alanlarda hamam böceği, fare, kalorifer böceği, kakalak gibi haşerelere sıkça rastlanmaktadır. Fabrikalar ana üretim sahaları olmaları ve çalışan sayısının fazla olması sebebi ile hastalık ve virüslerin yayılma hızı diğer alanlara göre daha fazladır. Fabrika İlaçlama yaptırmaya karar verdiğinizde risk derecesi yüksek bir sorumluluğu üstlenmiş olacaksınız. Gerek kendiniz gerek ise çalışanlarınızın güvenliği için profesyonel ilaçlama firmaları ile çalışmanız büyük önem taşımaktadır. Unutmayınız ki hatalı yapılan ilaçlamalar ve ilaç seçimleri çalışanlarınız ve sizin sağlığınızı ciddi ölçüde tehdit etmekle beraber, maddi kayıplara da yol açmaktadır. Fabrika İlaçlama yapılmadan önce mutlaka firmamız tarafından ücretsiz olarak verilen keşif olanaklarından yararlanmanızı öneriyoruz. Mühendislerimiz tarafından sorunun yerinde tespiti yapılarak, hızlı ve garantili çözümlere en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz.

Gerek çalışanlarınızın işlerini sağlıklı bir ortamda yürütebilmeleri gerek ise ürünlerinizi kullanacak olan hitap ettiğiniz tüketicilerin sağlıkları için düzenli olarak fabrika ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Tüm teknolojik gelişmeleri çok yakından izleyen firmamız, kendini sürekli olarak geliştirmektedir. Ücretsiz olarak müşterilerimize sunduğumuz ve profesyonel personellerimiz tarafından yapılan keşifler neticesinde en uygun ilaçlama yöntemlerini kalıcı ve garantili olarak siz müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Tüm haşere ve kemirgen sorunlarınız ve fabrika İlaçlama yöntemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için çare ilaçlama danışma hattımızı arayabilirsiniz.


featured project

Ev İlaçlama

Kokusuz evinizi terk etmeden hızlı çözüm haşere ve böcek ilaçlama. Evlerde Haşere, Böcek ve Kemirgenler ile mücadelenizde size en etkili yöntemler sunuyoruz. Ev ilaçlama alanında bir çok ilaçlama firmalarının abartı fiyatlarına maruz kalmaktan bizimle kurtulun. Uzman belgeli ve keşif ekibimiz sayesinde ev ilaçlama ücretleri doğru ve tutarlı çıkabilmesinin en önemli koşullarından bir tanesi doğru ilaçlama planlaması yapılabilmesidir.

Evlerdeki ilaçlama yapılan böcek, haşere ve kemirgen türleri: Halk sağlığının korunması kapsamında mücadele edilen zararlılardan hamam böceği, sinek, bit, pire, tahtakurusu, örümcek, kırkayak, akrep, karınca, fare, yılan gibi insanlarla ortak yaşam alanı paylaşan canlılardır. Haşerelere karşı mücadele ve evlerdeki böcek önleyici çözümlerimiz sayesinde sağlık dolu mutlu ve huzurlu yuvanızda güvenle oturmaya devam edebilirsiniz. Çözer ev böcek ilaçlama firması olarak Biyosidal alanında uzman ekibimiz sağlığınıza zarar vermeyecek Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ve haşereleri uzaklaştıran etkili ilaçlama çözümleri sunmaktadır.

Ev Haşere ilaçlama alanında en çok dikkat ettiğimiz alanlar; Evlerdeki böcekler için çözüm üretmek ve koruyucu ilaçlama yapmak için öncelikli olarak böcek oluşumunu sağlayan çevre etkenleri incelenmektedir. Ev içerisindeki kullanılacak Biyosidal ilaçlama tespiti ev içerisinde ve çevresindeki böcek türlerine göre etkili olarak haşere yok edici ve önleyici olarak gerek görülen alanlara uygulanmaktadır. Ev içerisinde böcek ve haşere ilaçlama nasıl yapılır? İlk olarak haşere ve böcek tespiti yapılarak kullanılacak en uygun haşere ve böcek ilacı seçimi yapılır. Ev ilaçlama konusunda böcek ve haşereler karşı tespit sonrası belirlenen bir çok ilaçlama türü vardır. Bu ilaçlama türlerini Biyosidal uzmanlarımız sizlere ön keşif sonrası veya telefonda bilgilendirme yapacaktır. Böcek ve Haşere İlaçlama Fiyatları: Çözer Böcek ilaçlama olarak sizlere en uygun fiyatları en sağlıklı koşullarda vermeyi temenni ederiz.

Ev ilaçlama sonrası temizlik: Ev ilaçlaması yapıldıktan sonra, ilaçlama yapılan alanlara ıslak veya kuru olarak temizlik yapılmasına gerek yoktur. Böcek ve haşere ilaçlamanın kendisi başlıca temizlik olmasından dolayı sizin yapacağınız temizlik sonrası yüzeyde durması gereken Biyosidal ilaçlar yok olacaktır. Sizlere gelen Biyosidal uzmanlarımız ne zaman ve nerelerin temizlenebileceği konusunda size bilgi vermektedir. Ev ilaçlama sonrasında koku olacak mı: Ev ortamlarında kullanılan insektisitlerin (böcek ilacı) büyük çoğunluğu, “kokusuz” veya “az kokulu”olarak sınıflandırılmıştır. Kokular hissedilebilir olduklarında, buna formüllerindeki eriyiklerin veya taşıyıcıların buharlaşması neden olmakta ve genellikle, bu koku uygulamadan çok kısa süre sonra dağılmaktadır. Açık bir pencere gibi, az miktarda bir havalandırma bu dağılma sürecine yardımcı olacaktır. İsterseniz jel ilaçlama yaptırabilir, evinizden çıkmak zorunda kalmaz. Ev ilaçlaması sırasında veya sonrasında evinizden ayrılmanıza gerek yoktur. Evinizi boşaltmanız, yalnızca doktorunuz özellikle duyarlı olduğunuz için bunu tavsiye ettiği zamanlarda geçerlidir. Yalnızca kokulu ilaç kullanıldığı zaman mekanın bir saat kadar kapalı kalması gereklidir. Bir saat evinizi havalandırdıktan sonra gönül rahatlığıyla evinize girebilirsiniz. Önemli Bilgi: Ev için kullanılan böcek ilaçlarını bilinçsiz olarak kullanımından kaçının! Evinizde bir çok böceğin önlenmesi için kullanacağınız bilinçli ilaçlamalar hem kendi sağlığınız hemde çevrenizin sağlığını tehlikeye sokabilir. İlaçlama bilinçli ve kontrollü yapılan bir iştir. Lütfen detaylı bilgi almak için bizlere ulaşınız.