Çözer İlaçlama Kurumsal
Böcek İlaçlama Merkezi

2012 Yılından günümüze kadar pek çok memnun müşteri edinmiş bir firma olarak, başarımızın haklı gururuyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek için en ileri teknikler ve en son çözümleri kullanarak sizlere sağlıklı bir hayat sunuyoruz. Yasal Uygunluk Yasal zorunluluk ve gereklilik standartların tamamı firmamız tarafından yerine getirilmiş olup, sağlık dünya sağlık öğütlerini yakından takip etmektedir.

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Alanı Arnavutköy Böcek İlaçlama, Avcılar Böcek İlaçlama, Bağcılar Böcek İlaçlama, Bahçelievler Böcek İlaçlama, Bakırköy Böcek İlaçlama, Başakşehir Böcek İlaçlama, Bayrampaşa Böcek İlaçlama, Beşiktaş Böcek İlaçlama, Beylikdüzü Böcek İlaçlama, Beyoğlu Böcek İlaçlama, Büyükçekmece Böcek İlaçlama, Çatalca Böcek İlaçlama, Esenler Böcek İlaçlama, Esenyurt Böcek İlaçlama, Eyüp Böcek İlaçlama, Fatih Böcek İlaçlama, Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama, Güngören Böcek İlaçlama, Kâğıthane Böcek İlaçlama, Küçükçekmece Böcek İlaçlama, Sarıyer Böcek İlaçlama, Silivri Böcek İlaçlama, Sultangazi Böcek İlaçlama, Şişli Böcek İlaçlama, Zeytinburnu Böcek İlaçlama.

Tam Böcek İlaçlama
Acil Böcek İlaçlama
Böcek İlaçlama
Ev iş Yeri İlaçlama

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

İlaçlama hizmeti veren her firmanın hizmet kalite seviyesi birbiriyle aynı değildir. Sağlınızın ve güvenliğinizin her şeyden çok daha önemli olduğunu düşünüyorsanız, Bayer Çözüm Ortağı olan firmalar sizin için doğru bir tercih olacaktır. Bu firmalar Sağlık Bakanlığı’nın koşullarına uygun olarak hizmet vermektedir. Yüksek kalitede, etkili ve yenilikçi Bayerürünleri kullanılmaktadır. İlaçlama firmaları belirli periyotlar dahilinde sürdürülebilir gelişim ilkesi çerçevesinde Bayer denetimlerine tabi tutulmaktadır. Bu ilaç firmaları yıl boyunca Bayer ile iş birliği içerisinde çalışmalarını yürütür. İlaçlama teknisyenleri ve ofis çalışanları iyi eğitimli ve işinde tecrübe sahibi dürüst kişilerdir.

Halk Sağlığı Müdürlüğü

Çünkü onaylı biyosidal ürün uygulama sertfikasına sahip ekibimiz var..

Halk Sağlığı Müdürlüğü

Çünkü halk sağlığı müdürlüğünden belgemiz mevcut.

First Quality Sertifikası

Çünkü dünya üzerinde geçerli fist quality sertifikamız mevcut

Tuzla Belediyesi İşyeri Belgemiz

Çünkü tuzla belediyesinden izinli işyeri belgemiz mevcut yani yasal bir firmayız.

Halk Sağlığı Müdürlüğü

Çünkü halk sağlığı müdürlüğünden onaylı biyosidal ürün uygulama sertfikasına sahip ekibimiz var.

Halk Sağlığı Müdürlüğü

Çünkü Profesyonel Mesul Müdürlük belgemiz mevcut ekibimizde mesul müdürü mevcuttur.